کلاسهای فندک های زیپو

کلاس های فندک زیپو

فندک های زیپو

دارای درجه بندی و کلاس های مختلف هستند . بر خلاف گفته ها این تفاوت ها را حروف انگلیسی از a تا l زیر فندک مشخص نمیکند ، بلکه فقط و فقط نام آنهاست که این تفاوت ها را نشان میدهد .

تفاوتها به دو دسته تقسیم میشوند:

  •  ظاهری
  1. اسلیم (Zippo Slim) : این دسته از فندک ها باریک تر و ظریف تر از باقی فندک هاست ، در اصل به طور مناسبی برای خانم ها طراحی شده است تا در دستان ظریف راحت تر قرار گیرد .
  1. وینتیج (Zippo Vintage) : فندک های سری وینتیج صاف تر از سری های دیگر است ، اینگونه تعریف میشود که اضلاع آن به طور مستقیم به یکدیگر پیوسته اند تا بدون هیچگونه انحنایی تشکیک یه مکعب مستطیل زیبا را بدهند .

فندک زیپو مدل ۲۶۰

فندک زیپو مدل ۲۴۰

  1. کلاسیک (Zippo Classic) : فندک های کلاسیک اکثر فندک های زیپو را شامل میشود ، دارای شکلی استاندارد با اضلاع یک شکل و سایز و اندازه نرمال هستند که طرح ها و رنگ هایشان از یکدیگر متمایزشان می کند .با کلیک به روی لینک های زیر میتوانید نمونه هایی از فندک های کلاسیک را مشاهده نمایید .

فندک زیپو مدل ۲۴۷۴۷ZL

فندک زیپو مدل ۳۵۲b

  1. رپلیکا (Zippo Replica) : تقریبا مشابه به فندک های کلاسیک هستند و تنها تفاوت آنها این است که قوس درب فندک از دو سمت بیشتر است .

فندک زیپو مدل ۲۴۴۸۵

فندک زیپو مدل ۲۴۰۹۶

  1. باتمزآپ (Bottomz Up) :
  •  وزنی
  1. آرمور کیس (Armor Case) : این سری فندک ها ضخامت بالاتری نسب به سایر کلاس های وزنی زیپو دارند . به طوری که اگر دو فندک که کاملا از نظر ظاهری به یکدیگر شباهت دارند و یکی از آنها از سری آرمور باشد را در دستان خود بگیرید ، متوجه وزن سنگین تر آن خواهید شد . این فندک ها ضخامت بدنه ی بالاتری دارند و برای حکاکی دیپ یا عمیق بسیار مناسب هستند .

فندک زیپو مدل Armor Brush Chrome 162

فندک زیپو مدل Armor High Polish 169

  1. جکت (Jacket) : جکت ها سنگین ترین انواع فندک های زیپو هستند . این کلاس شامل فندک هایی با طراحی های برجسته و چندوجهی هستند . این کلاس ها خریداران خاص خود را دارد زیرا دارای قیمت بالاتر نسبت به کلاس های دیگر هستند و علاقمندان به جمع آوری کلکسیون توجه ویژه ای به این فندک ها نشان میدهند .

فندک زیپو مدل Love Wings

فندک زیپو مدل Fire Breathing Dragon 28969

  1. نرمال (Normal) : این دسته از فندک ها سری فندک های کلاسیک را پوشش میدهد که دارای وزن و ضخامت استاندارد زیپو هستند که مشمول مخاطبین گسترده ای میشود .

سایر فندک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *