کادو روز ولنتاین چی بخرم؟

خرید کادوی روز ولنتاین

زیباترین و با کیفیت ترین کادو های روز ولنتاین: سنگ های سواروسکی گردنبند قلب

روز ولنتاین، کادو چی بخرم؟

سال پیش می خواستم برای امید کادو بخرم و چند روزی به ولنتاین نمونده بود. ولی سردرگم بودم؛ نمی دونستمم چی باشه که هم پولمو هدر ندره هم یه هدیه با کیفیت و مناسب بخرم. خب کادو گرفتن برا آقایون یه خورده سخته.

بیشتر دنبال یه چیزی بودم که بتونم سفارش بدم و حرف دلمو برا عشقم روی اون کادو حکاکی کنم. آخه یکی از دوستام اسم خودش و شوهرشو روی یه کشتی عشق حکاکی کرده بودن که کار بسیار زیبایی از یه هنرمند بود که متاسفانه بهش دسترسی نداشتم.

یه روز مونده به ولنتاین یه سرچ توی اینترنت زدم اتفاقی سایت سه سوت کادو رو دیدم. یه چیزی که توجهمو جلب کرد کادوهای حکاکی روی چوب، دستبند چرم و طلا، تی شرت، طرح و تصویر روی چراغ خواب سه بعدی و حکاکی روی فندک زیپو با لیزر یا به صورت دستی با مته بود. از دو روز قبل، بهتره هر چی می خواین سفارش بدین. چند تا عکس ازشون ببینین…

بهترین و زیباترین حکاکی روی چوب با طرح خوشنویسی

چراغ خواب سه بعدی طرح جانی و دلی

 

زیباترین اشعار و حکاکی نام عشقتون روی فندک زیپو اصل آمریکایی

حکاکی روی فندک زیپو

یه خورده فکر کردم؛ دیدم برای حکاکی زمان کافی ندارم چون فردای اون روز ولنتاین می شد. البته حکاکی فقط دو روزه انجام می شه. تصویر فوق حکاکی روی فندک زیپو رو نشون میده.
من فندک زیپو طرح زیر (آماده) رو انتخاب کردم.  وقتی ظرف کمتر از ۳ ساعت اون فندک باکلاس اصل آمریکایی با بسته بندی زیبا به دستم رسید، خیلی خوشحال شدم.

کادو روز ولنتاین: فندک زیپو آمریکایی

بهترین کادو ولنتاین برای آقایان: کادو ولنتاین: فندک زیپو

هدیه روز ولنتاین: انگشتر مردانه

این شد که به نازی دوستمم گفتم از سه سوت کادو برای ولنتاین خرید کنه. نازی خانوم هم از یه انگشتر نقره مردانه با سنگ سواروسکی طرح آرتا  خوشش اومد و سفارش داد. برای اندازه انگشتر هم از قطر داخلیش به اندازه ۱۰ میلی متر کم می کنن؛ میشه سایز انگشتر. البته خود سه سوت کادو  این مسئله رو در نظر می گیره (تصویر زیر).

زیباترین و باکیفیت ترین انگشتر سواروسکی طرح آرتا برای آقایان

انگشتر سواروسکی طرح آرتا برای آقایان

مجموعه ای از متنوع ترین کادوها

حالا جالبه بدونین، امید هم حکاکی اسم “النا” و “امید” با تصویر دوتامونو رو روی چراغ خواب سه بعدی به سه سوت کادو از قبل سفارش داده بود. انگار ذهن منو خونده بود.  اون چراغ خواب خیلی زیبا در اومد.

نازی خانوم هم از نامزدش، که با امید دوسته، کریستال سواروسکی هدیه گرفته بود.  یعنی یه نیم ست گردنبند و گوشواره سواروسکی. این کریستال ها اصل هستن و توی نور تغییر رنگ می دن که خیلی چشم گیر و خیره کننده هست (تصویر زیر).

 

بهترین و زیباترین کادو های ولنتاین: سنگ های کادو ولنتاین: سواروسکی نیم ست گوشواره گردنبند قلبی شکل

برا امسال دوست دارم یه عروسک روسی هدیه بگیرم. یعنی این که می بینین که خیلی ناز و جدیده. البته رنگ های متفاوتی دارن.

جدیدترین کادو های ولنتاین: کادو ولنتاین: عروسک روسی

از نظر من وقتی از سه سوت کادو خرید می کنی خیالت راحته که جنس زیبا و با کیفیت به دستت میرسه. متصدی فروش توضیحات جالبی راجع به طرز نگهداری از جواهرات نقره، گردنبندها و تعمیر فندک زیپو دادن.

سوالی از عشاق و نامزدها

شما برای ولنتاین به عشقتون چی می خواین هدیه بدین؟ خب، تا روز ولنتاین کمتر از یک ماه مونده. بدون گل که صفا نداره. می تونین چند تا دیگه از طرح های سه سوت کادو  همراه با گل رز هلندی و یا رز جاودان رو پایین ببینین. امیدوارم خوشتون بیاد و همدیگه رو تو لحظه های عاشقانه و به یاد موندنی خوشحال کنین.

زیباترین گل رز کادو هدیه ولنتاین عاشقانه گل رز جاودان چند شاخه ای

هدیه ولنتاین: عاشقانه؛ گل رز هلندی چند شاخه ای

 

کادو روز ولنتاین: گل رز جاودان

داشت یادم میرفت. گل رز جاوردان  هم زیباست و هم باکیفیت (تصویر زیر).

هدیه روز ولنتاین: کریستال

اینم کریستال های رنگی که انواع زیورآلات ازش ساخته می شن.

زیباترین و با کیفیت ترین کادو های ولنتاین: سنگ های سواروسکی گردنبند قلب

دوستای خوبم، مطلب های سه سوت کادو درباره انواع کادوهای آقایان، بانوان، گل ها، فندک های زیپو، ست چرم ، دستبند چرم و طلا، رز جاوردان ادامه داره.

به امید دیدار!  النا

 

2 دیدگاه ها

  1. نودی گفت:

    بسیار عالی حرف نداره واقعا لذت میبرم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *