طریقه تعویض فیتیله فندک زیپو

تعویض فیتیله زیپو

فندک های زیپو به مادام العمر بودن و سرویس بسیار ارزان مشهور هستند . کارایی بالای این فندک ها و مدت زمان طولانی عمر آنها این برند فندک را به برندی منحصر به فرد تبدیل کرده است . جمله ی شاخص این کمپانی این است: فندک های خود را رایگان سرویس کنید !!! ممکن است بعد از یک سال استفاده از زیپو فیتیله ی آن به درستی جرقه نزند و آتش نگیرد . فروشگاه سه سوت کادو در اینجا برایتان شرح کامل تعویض فیتیله را ارایه میدهد تا خودتان به سادگی در خانه و با کمترین امکانات بتوانید زیپو را سرویس کنید .

    • نکته ی اول این است که بهتر از سالی یک الی دوبار فیتیله را ببرید تا فیتیله ی تازه تر بالا باشد . برای این کار درب فندک خود را باز کرده و با کشیدن مغزی ، آن را از بدنه خارج کنید . بعد با انبر دست کمی فیتیله را به بالا بکشید و سر سیاه شده ی آن را ببرید . حال فندک شما تمیز و با کارایی بسیار مناسب تا مدت طولانی فروزندگی خواهد داشت .

بریدن فیتیله فندک زیپو

    • اما ممکن بخواهید به کلی فیتیله را عوض کنید . در این صورت کافیست مغزی جدا شده را در دستان خود بچرخانید و بعد پنبه ها را که حدود ۴ عدد است به ترتیب و با دقت با پیچ گوشتی و یا دم باریک از داخل مغزی بیرون آورید.

  • نکته: نیازی به باز کردن پیچ نیست . اما برای راحت تر شدن کار میتوانید پیچ را هم باز نمایید .
  • بعد از بیرون آوردن پنبه ها میبینید که فیتیله به آسانی خارج میشود . حال فیتیله ی جدید را درون مغزی قرار دهید و پنبه ها را دوباره و به همان حالت به درون مغزی برگردانید . وقتی تمامی اجزا به درون برگشت ، مغزی را داخل بدنه قرار دهید . حال شما یک فندک زیپو با فیتیله ی نو دارید . همان طور که میبینید سرویس کردن فندک زیپو بسیار آسان است و شما میتوانید خودتان در خانه این کار را انجام دهید .

1 دیدگاه

  1. ارسلان گفت:

    ممنون خیلی مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *