رمزگشایی نوشته های زیرین فندک زیپو

حتما تا به حال برایتان سوال پیش آمده است که اینهمه کد و علامت و یا عدد در زیر فندک های زیپو چیست . اگر به فروشگاه هایی که فندک های زیپو را میفروشند مراجعه کرده باشید حتما شنیده اید که میگویند حروف انگلیسی زیر فندک که معمولا در قسمت چپ و بالای آن ها قرار دارند نشان دهنده ی کلاس و در جه بندی فندک هاست . اما این سخن کاملا نادرست است و حرفی است که فروشندگان برای بالا بردن کار خود و نشان دادن اطلاعات زیادشان به خریداران میگویند که صحت ندارد . فروشگاه سه سوت کادو در نظر دارد برای بالا بردن اطلاعات دوستداران این برند داده هایی در اختیارشان قرار دهد . در اینجا این علائم اختصاری را برایتان تشریح میکنیم .

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میفرمایید حروف الفبای انگلیسی از حرف a تا l نشان دهنده ی ماه های میلادی است که فندک در آن ماه ها تولید شده است . به طور مثال A=January و B= February و C=March و غیره …

همچنین اعدادی که زیر فندک و معمولا در سمت راست و بالای آن قرار دارند را مشاهده مینمایید ، نشان دهنده ی سال تولید این فندک ها هستند . به طور مثال عدد ۱۴ نشان دهنده ی ۲۰۱۴ و عدد ۰۴ نشان دهنده ی سال ۲۰۰۴ میلادی است .

در تصویر بالا میتوانید تایید گفته های پیشین را مشاهده نمایید . این تصاویر از سایت zippo.com گرفته شده اند . همچنین میتوانید سال تولید بعضی از محصولات پرفروش فندک زیپو را ببینید .

شما میتوانبد از لینک زیر تمامی فندک های زیپو فروشگاه سه سوت کادو را مشاهده نمایید .

مشاهده فندک های زیپو مناسب آقایان

مشاهده فندک های زیپو مناسب خانم ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *