از دادن چه نوع هدایایی در روز مادر خودداری کنیم؟

با توجه به نزدیک شدن روز مادر، همه ی ما میخواهیم بهترین هدیه ای که در حد توان و وسعمان است را به مادرمان هدیه دهیم تاگوشه ای از محبت های او را جبران کنیم.

ممکن است هرکدام هدیه ای در ذهن داشته باشیم و یا بدانیم که مادرمان نیاز به چه کالایی دارد. اما نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که چه هدیه هایی رو به عزیزترین فرد زندگیمان ندهیم!

۱٫ تا به حال روزهای مادر زیادی سپری شده و حتما شما در حداقل یکی از این سالگردها به مادرتان وسایل آشپزخانه هدیه داده اید، اما باید بدانید که یکی از بدترین کادوهایی که میتوانیم به این عزیز هدیه دهیم وسایل آشپزخانه است! البته بهتر است به این نکته اشاره شود که بعضی از وسایل آشپزخانه بسیار جالب و کاربردی هستند و ممکن است بسیاری از خانم ها رو خوشحال کند. اما از خرید وسایل غیر کاربردی آشپزخانه خودداری کنید.

۲٫ سی دی های آموزشی و کاهش وزن یکی دیگر از کادوهایی است که نباید به مادران داده شود. درست است که بسیار کارایی دارند و ممکن است مفید واقع شوند اما ناخوداگاه و به ظور غیر مستقیم به این عزیز اشاره میشود که چاق هستی و نیاز به کاهش وزن داری!

۳٫ اگر مادرتان سن بالایی داشت و علاقه ای هم به تکنولوژی نداشت پس هیچوقت در روز مادر به او وسیله ای که دارای تکنولوژی خیلی بالا است و کار کردن با آن باعث خستگی ذهنی او میشود هدیه ندهید!

۴٫ از دادن گل مصنوعی بپرهیزید!

گل مصنوعی نه توانایی رشد دارد و نه بوی خوشی از آن به مشام میرسد، اغلب آنها هم فاقد زیبایی طبیعی گل هستند. به ندرت خانم هایی پیدا میشوند که از گل مصنوعی لذت ببرند و باعث خوشحالی آنها شود.

در پایان برای همگی آرزومندیم که خداوند نعمت مادر را برایمان حفظ نماید و با انتخاب کادوی مناسب این روز را در کنار این عزیزان جشن بگیریم.

در ادامه میتوانید لیستی از بهترین کادو های روز مادر را در فروشگاه سه سوت کادو مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *